Rodinné konstelace

18.01.2017 18:00
 

RODINNÉ KONSTELACE jsou účinnou cestou k harmonickým vztahům.

Máte někdy pocit, že je toho na vás moc? Zdá se vám, že přešlapujete na místě a nemůžete se pohnout dopředu? Trápí vás pocit, že se vám nic nedaří? Ať děláte, co děláte, nikam to nevede? Ověřenou a účinnou metodou pro řešení nejen těchto situací je sebepoznávací prožitkový proces rodinných konstelací a pohybu Duše.

Kdy: 18. 1. 2017, 18.00 hodin

Kde: Centrum Sluneční vítr, Africká 11, Praha 6

Kontakt: centrum@slunecnivitr.cz, tel.: 601 323 989

Cena: 250 Kč v předprodeji, 300 Kč na místě

Účastníci semináře budou mít možnost vytvořit si svou vlastní konstelaci (rodinnou, partnerskou, školní, pracovní), a nahlédnout tak pod povrch svých případných problémů. Odhalením skrytých příčin potíží se jim otevře prostor pro znovunalezení síly, pro přijetí a prožití vlastního života naplno.

Více info ke konstelacím:

Co jsou rodinné konstelace a k čemu slouží? Jak vlastně fungují? A jak to vypadá prakticky?

Je to velmi silná technika. Často jejich prostřednictvím pracuji s nejrůznějšími lidmi a můžu říci, že vždycky toho, kdo si je staví, posunou o velký kus dál.

Slouží k většímu pochopení toho, co se mezi rodinnými příslušníky odehrává. Při tomto, téměř tajuplném procesu, člověk často nahlédne nejenom to, co se odehrává mezi rodinnými příslušníky, ale i to, jak se druzí cítí a proč. Je to velmi důležité, protože často se stává, že vidíme jen sami sebe. A na druhé také pohlížíme jen ze svého úhlu pohledu. Při konstelacích má člověk možnost se podívat na situace i vztahy z jiného úhlu pohledu než jenom z toho svého. A najednou, když více rozumíme těm druhým, se nám i změní cítění a smýšlení o nich. A to je to ozdravné na celém procesu - přehodnotit a změnit svoje postoje. Je to téměř zázračné. Najednou se v nás něco, na základě nějakého prožitku v konstelaci, maličko změní. Opravdově změní - nějaký náš postoj k něčemu nebo k někomu. A tím okamžikem se mění i všechno okolo nás, protože tuto změnu vysíláme.