Základy práce se šamanským kruhem

24.03.2017 17:00

Šamanismus je učení, které má svůj zcela přirozený řád. Při respektování tohoto řádu a v hluboké pokoře se jeho praktikováním dají získávat informace a pomáhat tak sobě i druhým. Pro pomoc se totiž můžeme obrátit i do jiného světa, než jen toho, který známe. Do spirituálního a moudrého světa, který je plný krásy a harmonie, protože všechno v něm má svůj přísný řád a pravidla. Je třeba se k němu propracovat přes své otevřené srdce. Máte-li odvahu, můžete s námi vydat na Cestu.

Šamanismus je výjimečnou a přitom zcela přirozenou Cestou poznání, sebepoznání a učení – návratem ke kořenům sama sebe jsme schopni čerpat z nevyčerpatelného a jedinečného zdroje.

Seznámíme se se základy práce se šamanským kruhem. Každý z jeho směrů se pojí s určitými aspekty. Naučíme se kruh zakládat, abychom ho mohli později využívat i samostatně. Se šamanským kruhem se dá pracovat různě – může mít ochranou funkci, můžeme do něho vstoupit pro léčení či radu, dá se pracovat jenom s jednotlivými směry,…

Rozhodně má práce se šamanským kruhem svá pravidla. Až se jim naučíme, můžeme s respektem, důvěrou a náležitou poctou vstoupit do tohoto posvátného spirituálního prostoru….

KDY: 24. 3. - 26. 3.

KDE: Husova 190, Sulejovice

KURZOVNÉ: 2100 Kč při uhrazení zálohy do 1. 3. 2017, po tomto datu je kurzovné 2700 Kč, strava a ubytování 900 Kč.