Konstelační prodloužený víkend

04.10.2018 10:40

Náplní tohoto setkání budou konstelace nejrůznějšího zaměření a typu - např. konstelace rodinné, situační, dilematu, šamanské, zdravotní, traumatu,... Každý z účastníků  má jiné zadání a důvod pro postavení konstelace - z toho důvodu jsme volily pestrou paletu přístupů tak, aby bylo dosaženo maximálního efektu. 

Rovněž si účastníci osvojí konstelační techniku, jež jim v budoucnu může pomoci pracovat samostatně - bez nutnosti přítomnosti jiných osob a lektora.

Kromě konstelační práce bude společný čas naplněn léčivým zpíváním, meditacemi, tancem,...

KDY: 18. - 21. 10. 2018

KDE: Mezholezy, Domažlicko

PŘÍSPĚVEK: 3 200 Kč - zvýhodněná činí 2 800 Kč (pro klienty Slunečního větru).

Zajištěna je vegetariánská plná penze - cena 600 Kč na celý pobyt.
Cena ubytování je 500 Kč.

INFO: centrum@slunecnivitr.cz, tel. 601 323 989

Co řekli účastníci semináře o konstelacích:

"Seminář byl pro mě velmi silný, ale jsem ráda za to, že to bylo tak náročné. Je to pro mjě bohaté a pomůže mi to vždy líp, než teorie. Z té si nic nevezmu, protože to nemám zažitý (procítěné). S tímto seminářem jsem spokojená. Cítím se lépe, bylo to pro mě takové pohlazení. Děkuju." Simča.

 

"Moc se mi líbilo. Krásný víkend plný spousty zážitků a zkušeností, které jsem neznala. Netušila jsem, jak hluboký zážitek konstelace je. Poznala jsem fajn lidi a budu ráda, pokud se znouv sejdeme." Lucka 

 

"Seminář bol pre mňa vel'mi intenzívny a vyčerpávajúci, ale to nie je myslené v zlom. Atmosféra bola vel'mi příjemná, myslím, že sme si s ostatnými účastníčkami celkem sedli. Páčilo sa mi, že každá išla do konstelací so všetkým, čo tiež pomohlo k atmosfere bezpečia. Za seba, napriek tomu, čo Lída vravela a čo viem, že je pravda, tak sa stále dívam cez svoj čierny filter. ...Každopádně ďakujem za seminár, celkovo ho hodnotím ako pozitívny a budem sa těšit na pokračovanie (ešte viac, keď si to u mňa sadne :-)" Táňa

 

"Čo si odnášim? Aký pre mňa bol seminár? Obohacujúci. Naučila som sa a porozumela ako vzniká a funguje trauma. Videla som a prozumela tomu, ako sa dá liečiť. Konstelačnáý technika liečenia je úžasná. Odchádzam ako iný človek. Lída a Dáda – ste úžasný tým a cítim voči vám úplnú doveru. Večerné a dnešné – záverečné spievanie bolo liečivé. ...ĎAKUJEM.!" Dáša.