Moje místo v životě

18.06.2019 15:42

Jaké je naše postavení v životě? Jak si v našem životě stojíme?

Na tomto zážitkovém semináři si neverbálním způsobem zmapujeme, do jaké míry nebo jak moc jsme - či nejsme v souladu s naším ideálním umístěním v životě.
Prostřednictvím hluboké meditace odkryjeme tajemství toho, co konkrétně je smyslem našeho bytí (právě toho našeho života).
Podstatnou nebo důležitou součástí tohoto semináře pak bude využití konstelačních technik. V rámci jednotlivých konstelací najdeme způsob, jak se dát do souladu se svým ideálním a pro nás autentickým místem v životě. Naprosto konkrétně se dozvíme, jak se tohoto smysluplného života dobrat, a odneseme si přesnou mapu, kudy k němu dojít.
Prostě půjdeme za tím, co konkrétně je smyslem právě toho našeho daného života. 
Všichni už se v určitém životním postavení nacházíme - někam jsme došli a někam směřujeme. V životě nás ovlivňuje mnoho faktorů – výchova, vnější okolnosti,… Ale nejdůležitější je, abychom náš život tvořili my sami, abychom byli tam, kde máme být, protože jen to je v souladu s naším určením.
Naše místo v životě je pro nás totiž navýsost důležité. Všichni jsme se narodili s určitým úkolem, a pokud se s ním míjíme, tak v určité oblasti či dokonce v mnoha oblastech náš život vázne. Nacházíme se skutečně na správném místě v životě? Je-li tomu tak, pak jsme v rovnováze, zdravotně v pořádku, vztahy fungují takovým způsobem, jaký nám vyhovuje, cítíme naplnění – zkrátka náš život kvete. 

KDY: 20. 7., 10.00 – 17.00

Rezervace: liduse@slunecnivitr.cz, tel. 601 323 989.

KDE: Plzeň zastávka, Přeštická 4, Plzeň

Cena: zvýhodněná 590 Kč při uhrazení zálohy do 6. 7., po tomto datu plná cena 700 Kč.