Rituál letního Slunovratu a práce se sny

05.05.2018 19:09

RITUÁL LETNÍHO SLUNOVRATU A PRÁCE SE SNY

Spolu se Sluncem v nadhlavníku vystoupáme na vrchol svých sil a schopností. Zaťukáme na dveře vedoucím k Létu - budeme se radovat
z jeho příchodu, ze silné ohnivé energie – jako naši předci uctíme svátek Slunovratu zpěvem, květinami, ohněm, ... Využijeme této jedinečné příležitosti k tomu, abychom se co nejhlouběji propojili s mystériem přírodních sil, jichž jsme součástí.

Výjimečná atmosféra slavnosti Světla jen umocní náš ponor k vlastní podstatě prostřednictvím snů. Přijmeme naše sny jako průvodce na cestě domů – tedy
k pochopení své duše. V průběhu tohoto víkendu se budeme prakticky učit zacházet se sny – formou her, meditací, ... Také se budeme zabývat výkladem snů.

Prožijete nevšední víkend plný rituálů, her, meditací, zpívání,....

"Člověk se nezbaví pocitu, že svět, v němž žije, skrývá jistá tajemství a že se v něm dějí i věci, které zůstanou nevysvětleny, a nikoli pouze ty, které svým průběhem plní naše očekávání. Nečekané a neslýchané patří k tomuto světu: jedině tak je život úplný..."

C. G. Jung

KDY: 15. - 17. 6. 18

KDE: Mezholezy

PŘÍSPĚVEK: zvýhodněný ve výši 2100 Kč při závazném přihlášení do 31. 5. 2018, po tomto datu 2500 Kč

Ubytování: 500 Kč – platí se na místě

Strava: 600 Kč – plná penze – platba na místě

Kontakt: tel. 601 323 989, email: centrum@slunecnivitr.cz

 

Přihlašte se prosím online formulářem. 

 

 

Fotografie místa a chalupy.

Ohlasy účastníků posledního semináře:

Pro mne byl seminář inspirující v tom, že teď mohu vědomě začít pracovat sama se sebou. Jedno z mých přání bylo žít vědomě, otevřít své srdce, teď cítím, že práce se svými sny, komunikace sama se svou postatou, mi k tomu velmi pomůže.
Až se naučím více porozumět svým snům, ráda bych se zúčastnila dalšího semináře na lucidní snění.
Vyhovovala mi i menší skupina žen.
Byla jsem nadšená, když Dáda začala hrát na kytaru a já se mohla přidat se svým zpěvem, neboť jsem hodně dlouho nezpívala.
Výborná volba prostředník, kde jsme nebyli nikým rušeny.
Odjíždím s pozitivními pocity. 

Káťa

Ďakujem za obohacujúci seminár v krásnej prírode s krásnymi ľuďmi, ktorý som si užila. Dozvedela som sa o snoch, čo som potrebovala. Lída, Dáda, formu, ktorú ste zvolili, mi sadla. Bolo povídaní, cvičenia, boli sme jak dnu, tak aj vonku – v prírode. Užila som si veľa krásnych výkladov snov, z ktorých som sa mohla učiť. Prvok hudby, spevu mi tiež veľmi sadol. Skvelé. Len pripíšte pre učastníkov na budúce do zoznamu "čo so sobou" aj hudobne nastroje :-) Jedlo mi velmi chutilo.
Dáša

Místo konání úžasné.
Seminář veden pochopitelně, srozumitelně.
Silné zážitky.
Inspirující téma.
Skvělá parta lidí.
Poznala jsem další možnosti využití svého potenciálu.
Marcela

Výborně zvolené místo dalo celému semináři jinýž rozměr. Přítomnost zvířat byla radostí. Spojení s přírodou je velice důležité, nadnášející a v rámci snění a práci s prostředím usnadňáuje celý proces. Velice by se mi líbilo spát věnku pod hvězdami (nakreslené srdíčko) spojovat se s matkou Zemí a k tomu pracovat se sny.
Liduška

Seminár mi prišiel zaujímavý, aj celkový obsah sa mi páčil, len by sa mi páčilo viac meditaciá a možno viac praktickejších vecí. Prostredie a príroda a kolektiv super. :-) Ďakujem (Táňa)