Trojjedinost v nás

11.01.2018 18:52

Mysl, emoce, tělo - trojjedinost v nás

Všichni to občas známe. Srdce nám něco sděluje, mozek říká něco úplně jiného než srdce, a naše chování se odebírá třetím směrem. Takhle to vypadá, když se duše hádá s tělem. V tu chvíli se cítíme vnitřně rozervaní a v podstatě oprávněně. Každá naše část se totiž chce ubírat jinou cestou a tím vzniká velké vnitřní pnutí.

Pokud je naše srdce, mysl a tělo zajedno, jsme spokojení a nemáme pochybnosti o svých krocích. Cesta k tomuto souladu je jednodušší než se na první pohled může jevit.

 

Proč si vybrat tento kurz

Na tomto kurzu navážete kontakt se svou moudrou částí, která je velmi důležitým aspektem našeho bytí. Náš život může být hluboký
a úspěšný jen pokud umíme naslouchat sami sobě. A to seš zde budeme učit.

Pro koho je kurz určen

  • Pro všechny, kdo mají chuť na sobě pracovat a zábavnou i dobrodružnou formou se dostat blíže k sobě.
  • Pro každého, kdo rád medituje.
  • Pro toho, kdo se chce naučit něčemu novému a přitom zcela přirozenému.
  • Pro všechny, kdo touží po hlubokém prožívání.

Cíl kurzu

Účastníci semináře se dozví, jak dojít ke vnitřní harmonii. Naučí se komunikovat se svým nitrem, a tak porozumět svým potřebám. Získají potřebné nástroje k dosažení harmonického života.

Kdy

2. - 4. února 2018

Kde

Místo setkávání, Zákolany 12

Příspěvek

2100 Kč

Přihlaste se on-line formulářem (hned pod rozpisem akcí). Ihned po přihlášení Vám přijde email s praktickými informacemi k akci. 

Ubytování
platba na místě - 500 Kč
Dotazy a informace

tel. 601 323 989, e-mail: centrum@slunecnivitr.cz

Ohlasy účastníků semináře

Lubor F.: Nevěřil jsem, že se v dnešní době dá sjednotit a zharmonizovat srdce, myšlení a tělo. Dnes jsem si uvědomil, že to jde.

Michaela M.: Opět jsem si uvědomila důležitost vztahů. Vztah k sobě = vztah k druhým. Nebát se otevřít srdce. Naučit se vědomě dávat a přijímat lásku! = Základ pro šťastný život!

Hana H.: Jsme ráda za poznání nových lidí - nových charakterů - nových srdcí. A děkuji za krásný prožitek z meditace.

Jana F.: Uvědomila jsem si, že vše už vím sakra dlouho. A že vymýšlením dalších únikových cest nic nevyřeším. Neunikat - řešit. I když stále nevím jak. Řešit svůj zdravotní stav, abych ho stále nenosila v hlavě a nepřičítala mu vše, co v pravdě vyplývá z emocí.

Jitka K.: Zase mám pocit, že si neodnáším vůbec nic, že jsem si nic nepamatovala a mrzí mě, že jsem si od začátku nedělala poznámky. Nicméně něco málo si odnáším, budu se učit víc vníat svoje srdce a také se učit žít vědomě, vnímat svoje myšlenky, pocity i činy. Snažit se směřovat k jednotě, vnímat svoje srdce.

Lída Ř.: Cítím, že mám ve svém srdci velikou sílu. Uvědomování si svého srdce je to pravé. Nic víc mě teď nenapadá. Mám ho jako svou největší jistotu, která mi ukazuje cestu. Chci se k němu obracet jako ke svému  nejvyššímu rádci.

Karla S.: Jsem klíč ke svému srdci. Jsem svůj plamen. Jsem buňka celku. Dáchám a jsem připravena. Chcoí se starat vědomě o svou duši. Chci být láska.

Anna H.: Uvědomila jsem si obrovskou sílu svého srdce. Je plné lásky, která dokáže vše vyléčit. Je jí tam dost pro všechny a čím víc ji budu dávat, bude se mi ji víc vracet a tak mé srdce se nemůže nikdy vyčerpat, pořád bude plné.